WakeVoice – vocal alarm clock

Preklad: Peter Garai, Martin (Team DroiD)

Vďaka tejto aplikácii budete vstávať ako nikdy predtým. Pomocou tohto budíka, zistíte, že vstávanie je oveľa zábavnejšie a vaše ráno bude oveľa jednoduchšie. Okrem toho bude môcť používať váš hlas na ovládanie vášho budíka buď prostredníctvom predvolených príkazov (t.j. Stop na vypnutie budíka, Odložiť na jeho odloženie) alebo prostredníctvom vlastných kľúčových slov (dôrazne odporúčame). WakeVoice sa bude s vami tiež rozprávať a povie vám predpoveď počasia, váš horoskop (už čoskoro), alebo dokonca Správy (ak ste vybrali vaše vlastné rss zdroje)!

Tipy na upravenie výslovnosti:
Nakoľko vývojár neumožňuje výber formátu dátumu a SVOX Elena číta dátum napr. 30 mája ako “tridsať mája” jednoduchou úpravou korekcie výslovnosti v aplikácií SVOX Elena môžete dosiahnuť správnu výslovnosť tridsiateho mája”. Vytvoril som súbor SvoxPron.txt, ktorý opravuje výslovnosť všetkých mesiacov v roku. Stačí ak si stiahnete súbor SvoxPron.txt (422 stiahnutí) do Vášho zariadenia, v aplikácii SVOX Elena kliknete na symbol ceruzky čím otvoríte položku Korekcia výslovnosti (Pronunciation correction), stlačte tlačidlo MENU, zvoľte možnosť Import Corrections a vyberte súbor SvoxPron.txt. Potvrdťe import 12 korekcií a výslovnosť sa naimportuje do nastavení aplikácie.

Ak sa Vám stane, že počasie v aplikácií WakeVoice nedokáže nájsť Vaše mesto, skúste ho zadať bez diakritiky a v Korekcii výslovnosti (Pronunciation correction) SVOX Eleny, nahradťe názov Vášho mesta bez diakritiky názvom s diakritikou, aby ho Elena čítala správne.

 

wakevoice_04     wakevoice_03 wakevoice_02     wakevoice_01

 

Aplikácia WakeVoice je od verzie 4.0.7 dostupná v slovenčine priamo v Obchode Google Play.

 

Web vývojára wakevoice.adnfxmobile.fr

 

WakeVoice Trial alarm clock
WakeVoice Trial alarm clock
Developer: ADNFX Mobile
Price: To be announced

WakeVoice - vocal alarm clock
WakeVoice - vocal alarm clock
Developer: ADNFX Mobile
Price: To be announced