Tatra banka VIAMO v1.2.2

Spoločnosť Tatra banka, a.s. prostredníctvom obchodu Google Play ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Tatra banka VIAMO v1.2.2 samozrejme vrátane slovenského prekladu.

S aplikáciou Tatra banka VIAMO posielate peniaze priamo cez mobil na slovenské telefónne číslo svojich priateľov a známych. Zároveň môžete zaplatiť za tovar alebo službu u vybraných obchodníkov. Ide o nový spôsob posielania peňazí, ktorý je rýchly, jednoduchý a bezpečný. V aplikácii zadáte telefónne číslo príjemcu, sumu a platbu potvrdíte zvoleným štvormiestnym PIN kódom. Príjemca dostane okamžite správu o vašej platbe. Na pozadí prebehne štandardný bankový prevod, teda peniaze idú priamo z vášho účtu na účet príjemcu. Ak je príjemca registrovaný v službe VIAMO, peniaze sú automaticky prevedené na jeho účet. Ak nie je registrovaný, peniaze si môže vyzdvihnúť na portáli www.viamo.sk. Príjemca môže mať účet v ktorejkoľvek banke na Slovensku.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

– Platby obchodníkom – s novou verziou aplikácie Tatra banka VIAMO môžete zaplatiť za tovar alebo služby už aj u vybraných obchodníkov. Zaplaťte za svoj nákup jednoduchšie a rýchlejšie – len mobilom. Aktualizovaný zoznam obchodníkov je dostupný na stránke www. tatrabanka.sk
– Opravy drobných chýb

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note II s oficiálnym Android OS 4.1.2

 

tatra_banka_VIAMO_n_01 tatra_banka_VIAMO_n_02 tatra_banka_VIAMO_n_03 tatra_banka_VIAMO_n_04

 

Tatra banka VIAMO
Tatra banka VIAMO
Developer: Tatra banka, a.s.
Price: Free