Tapatalk

Preklad: Tapatalk Slovak translation team na crowdin.net

Jediná a najlepšia aplikácia pre prehliadanie fór v obchode Google Play, ktorá  podporuje viac než 40000 rôznych fór po celom svete. Hodnotenie 4 – 5 hviezdičiek od desaťtisícov užívateľov je dostatočným dôkazom o kvalite aplikácie. S touto aplikáciou máte online komunity na dosah ruky.

Ak ste niekedy skúsili navštíviť fórum pomocou internetového prehliadača na vašom zariadení so systémom Android viete, že jeho prehliadanie bola priam nočná mora. Rozbitá stránka pri rolovaní, zväčšovaní, posúvaní a vaše prsty sa z toho celého mohli zblázniť.

Tapatalk obsahuje viac než 35.000 z najpopulárnejších verejných fór priamo v aplikácii. Od on-line hier ku technológiám, od zvierat po extreme couponing proste nájdete tam všetky fóra, ktoré Vás zaujímajú. Prejdite cez 13 kategórií alebo vyhľadajte konkrétne fóra v jednoduchom používatelskom rozhraní Tapatalku.
Akonáhle ste našli fórum, ktoré si chcete prečítať, jednoducho ho pridajte do obľúbených položiek pre rýchlejší prístup. Potom už stačí ak sa  prihlásite do aplikácie a môžete čítať súkromné ​​správy alebo odpovedať na aktuálne témy. Taktiež môžete ľahko založiť tému o niečom, čo Vás zaujíma alebo môžete označiť témy, ktoré Vás zaujímajú na konkrétnych fórach.
Tapatalk obsahuje všetky funkcie a možnosti, ktoré sú vo vašom obľúbenom prehliadači, ale v jednoduchom a prístupnom rozhraní. Jednoducho zistíte kto je online, môžete prezerať štatistiky fóra, dokonca aj užívateľské profily a to všetko bez čakania na načítanie v prehliadači.

 

tapatalk_05 tapatalk_03 tapatalk_02 tapatalk_01

 

Aplikácia Tapatalk Forum App a Tapatalk HD pre tablety sú dostupné v slovenčine priamo v Obchode Google Play.

 

Web vývojára: tapatalk.com

 

tapatalk
tapatalk
Developer: Tapatalk Inc.
Price: Free