Pripravujeme preklad aplikácie pre športovcov Endomondo

Po dlhšom čase sme pre Vás pripravili preklad ďalšej aplikácie. Je to najpopulárnejšia aplikácia pre športovcov Endomondo, ktorá slúži na zaznamenávanie vašich športových aktivít pomocou vášho Android zariadenia. Aplikáciu si môžete stiahnuť v Obchode Google Play v bezplatnej verzii Endomondo Running Cycling Walk a platenej verzii Endomondo Sports Tracker PRO.

Túto aplikáciu sme preložili už dávnejšie, ale nepodarilo sa nám “pretlačiť” slovenčinu do samotnej aplikácie, nakoľko vývojár s nami nekomunikoval. Našťastie sa nám ale po čase podarilo spojiť s človekom zodpovedným za preklady aplikácie a dohodnúť sa na spolupráci. Podľa slov vývojára, prvá verzia aplikácie obsahujúca slovenský preklad by mala byť uvoľnená v polovici decembra.

Samotný preklad sa skladá z viac ako 1800 reťazcov obsahujúcich vyše 9000 slov, takže práca na ňom bola veľmi náročná. Práve pre rozsiahlosť prekladu Vás chceme poprosiť o trpezlivosť pri jeho dolaďovaní a zároveň požiadať o spoluprácu na odstraňovaní chýb a vylepšovaní. Ak nájdete nejakú chybu v preklade, alebo budete mať akýkoľvek návrh na jeho vylepšenie, neváhajte nás kontaktovať mailom, alebo pomocou sociálnych sietí, či komentáre k článku.

 

endomondo_01 endomondo_04 endomondo_03 endomondo_02

 

Endomondo - Beh a Cyklistika
Endomondo - Beh a Cyklistika

The app was not found in the store. 🙁