Mobile Print – PrinterShare

Preklad: Martin (Team DroiD)

Tlačte dokumenty (DOC, DOCX, XLS, XSLX, PPT, pptx, PDF, TXT) z SD karty a dokumenty Google, G-mail, fotografie, kontakty, program, SMS/MMS, denník hovorov a webové stránky priamo zo svojho zariadenia do tlačiarne pred sebou alebo kdekoľvek inde na svete.

Väčšina služieb Mobile Print – PrinterShare Service nie je zadarmo. Na neobmedzenú tlač musíte zakúpiť Prémiový kľúč PrinterShare Premium Key, čo je malá samostatná aplikácia, ktorú musíte mať na odomknutie Prémiových vlastností v zariadení. Pred zakúpením kľúča doporučujeme vytlačiť skúšobnú stránku, aby ste zistili kompatibilitu s Vašou tlačiarňou.

Vlastnosti prémiovej verzie:
* Priama bezkáblová tlač vďaka Wi-Fi alebo Bluetooth rozhraniu bez nutnosti PC;
* Blízka tlač na zdieľaných tlačiarňach PC alebo Mac;
* Neobmedzená vzdialená tlač. Prijímacie koncové zariadenia (Mac alebo PC) nemusia kupovať stránky ani predplatné.

Blízka tlač: Ak máte tlačiareň s rozhraním Wi-Fi alebo Bluetooth, môžete tlačiť priamo na nej. Z hlavnej ponuky vyberte možnosť Blízke tlačiarne a jednoducho vyberte tú, na ktoré chcete tlačiť. Ak nie je vaša tlačiareň podporovaná, ako používatelia Windows si môžete na stránke printershare.com nainštalovať náš software zdarma a svoju tlačiareň zdieľať. Užívatelia platformy Mac môžu svoje tlačiarne zdieľať vďaka vstavanej službe Mac OS X Printer sharing. Pre blízku tlač je nutný prémiový kľúč PrinterShare Premium Key. Kľúč môžete zakúpiť v Android Markete alebo na stránke printershare.com pomocou platby PayPal. Pred zakúpením kľúča doporučujeme vytlačiť skúšobnú stránku.

Vzdialená tlač: Cez internet môžete tlačiť kdekoľvek na svete , vrátane Vašej vlastnej tlačiarne. Na prijímacom koncovom zariadení je na zdieľanie tlačiarne nutné si zo stránky printershare.com nainštalovať náš software zdarma (Mac alebo PC). Vo svojom zariadení si nájdite zdieľanú tlačiareň a potom môžete tlačiť. Vzdialená tlač vyžaduje užívateľský účet aplikácie PrinterShare . Odporúčame sa prihlásiť pomocou rovnakého účtu na počítači a na zariadení, ak máte oba prístroje pod kontrolou. Pri použití Prémiového kľúča nenarazíte pri vzdialenej tlači na žiadne obmedzenia. Prijímacie koncové zariadenie by inak muselo za službu zaplatiť buď zakúpením stránok alebo predplatného. Prvých 20 strán je zadarmo.

Cloud Print: Služba PrinterShare podporuje program Google Cloud Print bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Služba Cloud Print vyžaduje, aby ste v počítači mali najnovšiu verziu prehliadača Chrome. Ďalšie inštrukcie na nastavenie nájdete na adrese google.com/support/cloudprint

K dosiahnutiu lepšieho výkonu pri tlači zo zariadenia, všeobecne odporúčame použiť pripojenie Wi-Fi alebo 3/4G. S pripojením EDGE/GPRS alebo s akýmkoľvek iným pripojením to však bude tiež fungovať.

 

printershare_01 printershare_02 printershare_03 printershare_02

 

Aplikácia Mobile Print – PrinterShare je od verzie 6.6.0 dostupná v slovenčine priamo v Obchode Google Play.

 

Web vývojára printershare.com

 

PrinterShare Mobilní tisk
PrinterShare Mobilní tisk
Developer: Unknown
Price: Free

PrinterShare Premium Key
PrinterShare Premium Key
Developer: Unknown
Price: 4,49 €