Prezentácie Google 1.6.412.16

Spoločnosť Google Inc. prostredníctvom obchodu Google Play ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Prezentácie Google – Google Slides 1.6.412.16 vrátane slovenského prekladu.

Vytvárajte, upravujte a spolupracujte s ostatnými na prezentáciách v telefóne alebo tablete so systémom Android vďaka bezplatnej aplikácii Prezentácie Google. S Prezentáciami Google môžete vytvárať nové prezentácie alebo upravovať prezentácie vytvorené na webe alebo v inom zariadení, zdieľať prezentácie a spolupracovať s ostatnými na tej istej prezentácii v rovnakom čase, otvárať, upravovať a ukladať súbory Microsoft PowerPoint. Pracovať, kedykoľvek to potrebujete – aj bez pripojenia k internetu.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

– Podpora ďalších jazykov: pandžábčina, bieloruština a kazaština
– Opravy chýb a vylepšenia výkonu

Prečítajte si ďalšie informácie o tom, aké povolenia požadujeme pre Android a prečo: https://support.google.com/docs/?p=permissions

 

Ak sa Vám aplikácia Prezentácie Google neaktualizovala ešte sama, a nechce sa Vám čakať, ponúkame Vám najnovšiu verziu na stiahnutie.

Prezentácie Google 1.6.412.16.40 (arm64) (nodpi) Android 4.1+
Stiahnuť Prezentácie Google 1.6.412.16.40 (arm64) (nodpi)

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note 4 s oficiálnym Android 6.0.1 Marshmallow.

 

prezentacie_google_01 prezentacie_google_02 prezentacie_google_03 prezentacie_google_04 prezentacie_google_05 prezentacie_google_06

 

Prezentácie Google
Prezentácie Google
Developer: Unknown
Price: Free