Prezentácie Google 1.2.392.09.35

Spoločnosť Google Inc. prostredníctvom obchodu Google Play ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Prezentácie Google – Google Slides 1.2.392.09.35 vrátane slovenského prekladu.

Vytvárajte, upravujte a spolupracujte s ostatnými na prezentáciách v telefóne alebo tablete so systémom Android vďaka bezplatnej aplikácii Prezentácie Google. S Prezentáciami Google môžete vytvárať nové prezentácie alebo upravovať prezentácie vytvorené na webe alebo v inom zariadení, zdieľať prezentácie a spolupracovať s ostatnými na tej istej prezentácii v rovnakom čase, otvárať, upravovať a ukladať súbory Microsoft PowerPoint. Pracovať, kedykoľvek to potrebujete – aj bez pripojenia k internetu.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

– Pri prezentovaní v Chromcaste alebo v Hangoute si môžete zobraziť ukážku a prepínať snímky z panela upozornenia
– Pri prezentovaní v Hangoute môžete prepínať medzi prezentovanou snímkou a videom Hangouts (vyžaduje sa povolenie pre fotoaparát)
– Opravy chýb a vylepšenia výkonu

 

Ak sa Vám aplikácia Prezentácie Google neaktualizovala ešte sama, a nechce sa Vám čakať, ponúkame Vám najnovšiu verziu na stiahnutie.

Prezentácie Google 1.2.392.09.35
Stiahnuť Prezentácie Google 1.2.392.09.35

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note 4 s oficiálnym Android 5.1.1 Lollipop.

 

prezentacie_google_01 prezentacie_google_02 prezentacie_google_03 prezentacie_google_04 prezentacie_google_05 prezentacie_google_06

 

Prezentácie Google
Prezentácie Google
Developer: Google LLC
Price: Free