Preložíme Vám aplikáciu – VÝSLEDKY HLASOVANIA

Po 4 mesiacoch sme sa rozhodli uzavrieť súťaž, v ktorej ste hlasovali za pridanie slovenčiny do vašej obľúbenej aplikácie.

Víťaznou aplikáciou je Endomondo – Sports Tracker, slúžiaca na zaznamenávanie najrôznejších športových aktivít. Bohužiaľ, aj napriek našej snahe o preloženie aplikácie a opakovaným žiadostiam zaslaným jej vývojárovi sme do dnešného dňa nedostali žiadnu odpoveď a z tohto dôvodu Vám nevieme zabezpečiť zaradenie slovenského prekladu do tejto skvelej aplikácie. Ako náhradu za tento projekt sme sa rozhodli pre “športuchtivých Androiďákov” preložiť inú – konkurečnú aplikáciu o ktorej Vás budeme informovať v najbližších dňoch.

Na druhom mieste skončila aplikácia Tasker. Vzhľadom na to, že sa jedná o veľmi špecifickú aplikáciu a okrem samotnej aplikácie s množstvom zložitých technických výrazov by bolo vhodné preložiť aj rozsiahlu dokumentáciu k nej, pokúsime sa spojiť s českou komunitou Taskera a navrhneme im spoločný postup pri preklade tejto aplikácie.

 

Z ďalších aplikácií, v ktorých ste si priali slovenský preklad, by sme Vám radi pripomenuli aplikáciu AquaMailktorú ešte pred ukončením hlasovania pre Vás preložil pylerNevylučujeme, že pre Vás preložíme aj ďalšie aplikácie zo zoznamu a o  pripravovanom preklade Vás budeme samozrejme vopred informovať.

Zároveň by sme chceli poďakovať všetkým fanúšikom za ich tipy a hlasy k prekladom a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu pri prekladoch Android aplikácií do slovenčiny.

 
Váš Tím DroiD
 

[poll id=”3″]