Preložíme Vám aplikáciu – Hlasovanie

Z vašich tipov na preklady aplikácií sme vybrali 13 najzaujímavejších a spúšťame hlasovanie po ktorom bude oslovený vývojár aplikácie s najväčším počtom hlasov s ponukou na zaradenie slovenského prekladu do jeho aplikácie.

Tak neváhajte a hlasujte za vašu obľúbenú aplikáciu. Je možné, že preložíme aj ďalšie aplikácie, ktoré sa umiestnia na popredných priečkach alebo ak vývojár víťaznej aplikácie nebude mať záujem o zaradenie slovenského prekladu do svojej aplikácie.

UPRAVENÉ 3.6.2013
Na základe priebežných výsledkov hlasovania k 31.5.2013 sme oslovili vývojára aplikácie Endomondo Sports Tracker s návrhom na preklad aplikácie do slovenčiny. Akonáhle dostaneme odpoveď, budeme Vás informovať.

Ďalšou dobrou správou je, že aj aplikácia AquaMail bola vďaka pylerovi preložená do slovenčiny a čoskoro bude oficálne vydaná aktualizácia vrátane slovenského prekladu. Z tohto dôvodu sme ju z hlasovania vyradili. O novinke Vás budeme informovať ihneď po jej oficiálnom vydaní v obchode Google Play.

V hlasovaní môžete pokračovať aj naďalej, nakoľko je možné, že preložíme aj ďalšie aplikácie umiestnené na popredných priečkach.

[poll id=”3″]