Prekladač Google 4.0.0

Spoločnosť Google Inc. prostredníctvom obchodu Google Play ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Prekladač Google – Google Translate 4.0.0 vrátane slovenského prekladu.

Prelomte jazykové bariéry s Prekladačom Google. Prekladajte medzi 90 jazykmi. Konverzujte pomocou aplikácie Prekladač Google prirodzene v cudzom jazyku. Prekladajte pomocou hlasu, fotoaparátu, klávesnice alebo rukou písaného textu. Pri cestovaní prekladajte v režime offline. Nie je potrebné žiadne pripojenie k internetu. Uložte si svoje preklady a pristupujte k nim z akéhokoľvek zariadenia.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

– Prekladanie v reálnom čase do slovenčiny (do 20 nových jazykov)
– Kompletný zoznam jazykov do ktorých aplikácia prekladá v reálnom čase obsahuje: angličtinu, francúzštinu, nemčinu, taliančinu, portugalčinu, ruštinu, španielčinu, bulharčinu, katalánčinu, chorvátčinu, češtinu, dánčinu, holandčinu, filipínčinu, fínčinu, maďarčinu, indonézštinu, lotyštinu, nórčinu, poľštinu, rumunčinu, slovenčinu, švédčinu, turečtinu a ukrajinčinu

 

Ak sa Vám aplikácia Prekladač Google neaktualizovala ešte sama, a nechce sa Vám čakať, ponúkame Vám najnovšiu verziu na stiahnutie.

Prekladač Google 4.0.0.RC08.99220384
Stiahnuť Prekladač Google 4.0.0.RC08.99220384

 

Aplikácia bola testovaná na AVD Manažéri od spoločnosti Google.

 

prekladac_google_n_01 prekladac_google_n_02 prekladac_google_n_03 prekladac_google_n_04

 


logo-app
App Name
Developer
   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app