Pomôžeme Vám s prekladom Android aplikácií do slovenčiny

Po viac ako troch rokoch od spustenia projektu DroiD – preklady Android aplikácií do slovenčiny, sme sa rozhodli pomôcť ostatným prekladateľom pri prekladaní ďalších Android aplikácií do slovenčiny. Ak by ste radi preložili Vašu obľúbenú aplikáciu do slovenčiny, ale nemáte potrebné skúsenosti, prípadne ste sa už pustili do prekladu nejakej aplikácie, ale neviete si rady so zložitými reťazcami na preklad, tu ste na správnom mieste.

Zo slovenských prekladov Android aplikácií a základných Android reťazcov projektu AOSP sme vytvorili obrovskú databázu s viac ako 37 000 reťazcami, ktoré Vám pomôžu zefektívniť prácu na prekladoch jednotlivých aplikácií. Databázu sme rozdelili podľa jednotlivých aplikácií tak, aby Vám vedela poskytnúť čo najpresnejšie preklady v rámci konkrétneho zamerania aplikácie.

Okrem samotnej databázy sa s vami veľmi radi podelíme aj o naše skúsenosti, ktoré sme nadobudli počas celej doby venovanej prekladom aplikácií, komunikáciou s vývojármi a ostatnými prekladateľmi. Taktiež Vám vieme poskytnúť priestor na jednoduchú prácu s prekladom v spojení s našou databázou.

 

Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste sa zapojili do tohto projektu, neváhajte nás kontaktovať mailom, alebo cez sociálne siete.

 

Tešíme na spoluprácu
Váš Tím DroiD

 

slovensky_priehladne_pozadie