Pestúnka (Baby Monitor)

Preklad: Martin (Team DroiD)

Jednoduchá aplikácia na stráženie deti pomocou Android zariadenia s unikátnymi pokročilými funkciami.

Poznáte to – Vaše dieťa konečne zaspalo a vy by ste si radi odpočinuli po celom dni starania sa o dieťa – oddýchnuť si s priateľmi, pozrieť si nejaký film… Ale čo keď sa dieťa prebudí a začne plakať? Teraz už nemusíte kontrolovať svoje dieťa každých 5 minút. S aplikáciou Pestúnka sa dozviete, že sa Vaše dieťa prebudilo – a veľa ďalšieho! Stačí spustiť aplikáciu Pestúnka na Vašom telefóne a nechať ho v blízkosti dieťaťa.

 

Hlavné funkcie:

* Upozornenie telefónom – ak je v miestnosti zistený hluk, aplikácia Pestúnka zavolá na Vami zvolené číslo a vy sa tak dozviete, že sa dieťa prebudilo. Druhy telefón samozrejme nemusí byť vybavený systémom Android.

* Mamin hlas – ak sa dieťa v noci prebudí, dosť často ho upokojí a uspí pár slov od rodičov. Teraz to isté môže zvládnuť Váš telefón s aplikáciou Pestúnka – sám automaticky prehrá vybraný hlas / pesničku, ak sa dieťa prebudí. (Toto je voliteľná funkcia).

* Sladké sny – každé dieťa rado počúva rozprávky na dobrú noc. Aj to zvládne naša Pestúnka. Jednoducho zvoľte ľubovoľný zvukový súbor z Vašej knižnice v Androide alebo nahrajte svoj hlas. Pestúnka potom po štarte najprv prehrá tento súbor a až potom spustí automatické monitorovanie. (Toto je voliteľná funkcia)

* Záznam aktivity- budete presne vedieť, čo sa v miestnosti s dieťaťom dialo. Opatrovateľka automaticky zaznamenáva všetky zvuky, takže si ich môžete nesjôr prehrať alebo dokonca odoslať na email.

* Bohaté možnosti nastavenia – každé dieťa je jedinečné – samozrejme aj to Vaše. Ako rodičia to veľmi dobre Vime, preto sme pripravili bohaté možnosti nastavenia aplikácie.

 

pestunka_01 pestunka_03 pestunka_02 pestunka_04

 

Aplikácia Pestúnka je od verzie 2.6 dostupná v slovenčine priamo v Obchode Google Play.

 

Webstránka aplikácie babymonitoralarm.info

 

The app was not found in the store. 🙁

Pestúnka
Pestúnka
Developer: Unknown
Price: 4,99 €