OpenVPN Settings

Preklad: luboz

OpenVPN settings je GUI program (open source) na ovládanie openVPN binárky, t.j. zapínanie/vypínanie VPN tunelov, automatické zapnutie VPN tunelu po štarte, nastavenie VPN DNS serveru, úpravu openvpn konfigurátorov a podobne. Nutnosťou ale je mať telefón rootnuty, mať v ňom openvpn binárku, mať v ňom busybox a v /system/xbin/bb dostupne linky na busybox pomenovane ako route a ifconfig a mať v telefóne funkčný TUN modul alebo musí podporu TUN zariadení obsahovať priamo kernel. Väčšina custom ROM toto spĺňa. Do originálnej rootnutej ROM si musíte opnvpn binárku a tun modul doplniť “ručne”.

 

Zmeny v tejto verzii v porovnaní s originálom:
– Snáď všetky reťazce použité v GUI vytiahnuté do strings.xml, nakoľko drvivá väčšina bola natvrdo v zdrojákoch z dôvodu možnosti viacjazyčnosti aplikácie.
– Pridaný SK preklad (ak chce niekto doplniť ďalší preklad, napr. CZ, poskytnem, čo treba preložiť).
– Drobná úprava, aby sa GUI zobrazovalo na celej obrazovke aj pre qHD a väčšie LCD.
– Nakoľko neboli dostupne zdrojáky AdMob knižnice, táto verzia nevie zobrazovať reklamu, takže ak chcete podporiť autora, používajte zatiaľ originálnu verziu. Zmeny som mu poslal, tak možno ich zahrnie do ďalšej oficiálnej verzie.

 

open_vpn_settings_01 open_vpn_settings_02 open_vpn_settings_03 open_vpn_settings_04

 

Aplikácia OpenVPN settings je úplne preložená. Preklad bol zaslaný vývojárovi aplikácie. Zatiaľ nevyšla verzia s prekladom v obchode Google Play. Nakoľko sa jedná o bezplatnú verziu, tak vám ponúkam možnosť stiahnuť si verziu s prekladom.

 

Open VPN Settings v0.4.8 SK Beta1
Stiahnuť Open.VPN.Settings V0.4.8.SK.Beta1 (384 stiahnutí)

 

Web vývojára code.google.com

 

The app was not found in the store. 🙁