Obchod Google Play v5.2.12

Spoločnosť Google Inc. prostredníctvom on-line aktualizácie ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Obchod Google Play – Google Play Store v5.2.12 vrátane slovenského prekladu.

Služba Google Play, ktorá je teraz optimalizovaná pre zariadenia s Android 5, uľahčuje rýchle vyhľadávanie skvelých aplikácií, hier a widgetov. Môžete vyhľadávať a prechádzať viac ako 1,43 milióna titulov na stiahnutie usporiadaných do kategórií a prispôsobiť si tak Váš Android podľa svojich požiadaviek. Tiež môžete čítať a pridávať užívateľské recenzie aplikácií a zobraziť svoje stiahnuté a nainštalované aplikácie a spravovať ich.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

Podľa portálu Android Police ktorý aplikáciu analyzoval sú zmeny nasledovné
– Pridané nové oprávnenie “zobrazovať stav siete Wi-Fi”
– Aktualizovaná stránka s podrobnosťami ktorá je v súčasnosti zakázaná
– Pridaná možnosť aplikácií pre firmy, kedy spoločnosti budú môcť distribuovať vlastné aplikácie pre svojich zamestnancov
– Pridanie prémiových poukážok, ktoré umožnia zľavy pre širší sortiment v Obchode Google Play Store (aplikácie, knihy, filmy, hudba a noviny – časopisy)
– Možnosť vyzvať užívateľov aby odpovedali na otázky týkajúce sa ich skúseností s Obchodom Google Play
– Funkcia ktorá pravdepodobne nikdy nebude dostupná pre bežných užívateľov, a to sú špeciálne vlajky krajín ktoré umožňujú prepínať ponuku Obchodu Google Play podľa krajiny (testovanie dostupnosti aplikácie, rozdiely v cenách…atď)
– Množstvo drobných opráv a vylepšení aplikácie

 

Ak sa Vám najnovšia verzia Obchodu Google Play nenainštalovala automaticky, ponúkame Vám možnosť si ju stiahnuť na stránke aplikácie Android Market – Obchod Google Play.

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note 4 s oficiálnym Android OS 4.4.4.

 

obchod_google_play_material_01 obchod_google_play_material_02 obchod_google_play_material_03 obchod_google_play_material_04