Obchod Google Play v5.0.31

Spoločnosť Google Inc. prostredníctvom on-line aktualizácie ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Obchod Google Play – Google Play Store v5.0.31.

Služba Google Play, ktorá je teraz optimalizovaná pre zariadenia s Android 4, uľahčuje rýchle vyhľadávanie skvelých aplikácií, hier a widgetov. Môžete vyhľadávať a prechádzať viac ako 500 000 aplikácií a hier na stiahnutie usporiadaných do kategórií a prispôsobiť si tak Váš Android podľa svojich požiadaviek. Tiež môžete čítať a pridávať užívateľské recenzie aplikácií a zobraziť svoje stiahnuté a nainštalované aplikácie a spravovať ich.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

Podľa portálu Android Police ktorý aplikáciu analyzoval sú zmeny nasledovné
– Celá aplikácia bola už prepracovaná do konečného “Material” dizajnu Androidu L. Boli zmenené (upravené) farby v aplikácii. Všetky ikony už majú “Material” vzhľad, vrátane novej ikony aplikácie. Pre čo najlepšie porovnanie zmien vzhľadu sme urobili identické náhľady aplikácie ako pri predošlej verzii 4.9.13.
– Iné drobné opravy a vylepšenia aplikácie

 

Ak sa Vám najnovšia verzia Obchodu Google Play nenainštalovala automaticky, ponúkame Vám možnosť si ju stiahnuť na stránke aplikácie Android Market – Obchod Google Play.

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note II s oficiálnym Android OS 4.1.2.

 

obchod_google_play_material_01 obchod_google_play_material_02 obchod_google_play_material_03 obchod_google_play_material_04