Obchod Google Play v4.3.10

Spoločnosť Google Inc. prostredníctvom on-line aktualizácie aktualizovala aplikáciu (Google Play Store) Obchod Google Play na verziu 4.3.10.

Služba Google Play, ktorá je teraz optimalizovaná pre zariadenia s Android 4, uľahčuje rýchle vyhľadávanie skvelých aplikácií, hier a widgetov. Môžete vyhľadávať a prechádzať viac ako 500 000 aplikácií a hier na stiahnutie usporiadaných do kategórií a prispôsobiť si tak Váš Android podľa svojich požiadaviek. Tiež môžete čítať a pridávať užívateľské recenzie aplikácií a zobraziť svoje stiahnuté a nainštalované aplikácie a spravovať ich.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

– Nový typ triedenia nainštalovaných aplikácií, ktoré ponúka zobrazenie “Nedávno aktualizovaných” položiek
– Zjednotenie upozornení v notifikačnej lište, ktoré doposiaľ zobrazovali jednotlivo informácie o inštalácií a aktualizácií, teraz sa zobrazia už len v jednej položke
– Integrácia upozornenia na inštaláciu služby Google Play Games, ktoré sa zobrazí vždy keď inštalujete hru kompatibilnú s touto službou

 

Ak sa Vám najnovšia verzia Obchodu Google Play nenainštalovala automaticky, ponúkame Vám možnosť si ju stiahnuť na stránke aplikácie Android Market – Obchod Google Play.

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note II s oficiálnym Android OS 4.1.2.

 

google_play_store_v4_01 google_play_store_v4_02 google_play_store_v4_03 google_play_store_v4_04

 

Google Play Store
Google Play Store
Developer: Google LLC
Price: Free