Obchod Google Play v4.2.3

Spoločnosť Google Inc. v najnovšom Androide 4.3 Jelly Bean pre Nexus 4 aktualizovala aplikáciu (Google Play Store) Obchod Google Play na verziu 4.2.3.

Služba Google Play, ktorá je teraz optimalizovaná pre zariadenia s Android 4, uľahčuje rýchle vyhľadávanie skvelých aplikácií, hier a widgetov. Môžete vyhľadávať a prechádzať viac ako 500 000 aplikácií a hier na stiahnutie usporiadaných do kategórií a prispôsobiť si tak Váš Android podľa svojich požiadaviek. Tiež môžete čítať a pridávať užívateľské recenzie aplikácií a zobraziť svoje stiahnuté a nainštalované aplikácie a spravovať ich.

 

Podľa dostupných informácii sa Google snaží aktualizáciou aplikácie zamedziť prístup k aplikáciám v Obchode Google Play z zariadení s necertifikovaným Androidom. Druhým “vylepšením” by mala byť snaha na zariadeniach s viacerými kontami zakázať inštalovanie aplikácií z druhého účtu. Ďalšie novinky nie sú zatiaľ známe.

Ak si chcete najnovšiu verziu Obchodu Google Play nainštalovať, môžete tak spraviť stiahnutím na stránke aplikácie Android Market – Obchod Google Play.

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note II s oficiálnym Android OS 4.1.2.

 

google_play_store_v4_01 google_play_store_v4_02 google_play_store_v4_03 google_play_store_v4_04

 

Google Play Store
Google Play Store
Developer: Google LLC
Price: Free