Obchod Google Play 6.4.12.C

Spoločnosť Google Inc. prostredníctvom on-line aktualizácie ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Obchod Google Play – Google Play Store 6.4.12.C vrátane slovenského prekladu.

Služba Google Play, ktorá je teraz optimalizovaná pre zariadenia s Android 5 a 6, uľahčuje rýchle vyhľadávanie skvelých aplikácií, hier a widgetov. Môžete vyhľadávať a prechádzať viac ako 2 milióny titulov na stiahnutie usporiadaných do kategórií a prispôsobiť si tak Váš Android podľa svojich požiadaviek. Tiež môžete čítať a pridávať užívateľské recenzie aplikácií a zobraziť svoje stiahnuté a nainštalované aplikácie a spravovať ich.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

– Nová ikona aplikácie a ikony služieb: Knihy, Filmy, Hudba, Časopisy…
– Opravy chýb a vylepšenia predošlej verzie

 

Ak sa Vám aplikácia Obchod Google Play neaktualizovala ešte sama, a nechce sa Vám čakať, ponúkame Vám najnovšiu verziu na stiahnutie.

Obchod Google Play 6.4.12.C pre Android 4.0+
Stiahnuť [Sťahovanie sa nenašlo]

Obchod Google Play 6.3.20.B pre Android 4.0+
Stiahnuť [Sťahovanie sa nenašlo]

 

Staršie verzie aplikácie Obchodu Google Play a viac informácií nájdete na stránke aplikácie Android Market – Obchod Google Play.

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note 4 s oficiálnym Android 5.1.1 Lollipop.

 

obchod_google_play_marshmallow_01 obchod_google_play_marshmallow_02 obchod_google_play_marshmallow_03 obchod_google_play_marshmallow_04

 

Google Play Store
Google Play Store
Developer: Google LLC
Price: Free

 

Galéria k článku

nove_ikony