Obchod Google Play 6.2.13.A

Spoločnosť Google Inc. prostredníctvom on-line aktualizácie ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Obchod Google Play – Google Play Store 6.2.13.A vrátane slovenského prekladu.

Služba Google Play, ktorá je teraz optimalizovaná pre zariadenia s Android 5, uľahčuje rýchle vyhľadávanie skvelých aplikácií, hier a widgetov. Môžete vyhľadávať a prechádzať viac ako 1,43 milióna titulov na stiahnutie usporiadaných do kategórií a prispôsobiť si tak Váš Android podľa svojich požiadaviek. Tiež môžete čítať a pridávať užívateľské recenzie aplikácií a zobraziť svoje stiahnuté a nainštalované aplikácie a spravovať ich.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

– S verziou Obchod Google Play 6.2.13.A vyšla súčasne aj verzia 6.1.14. Ponúkame Vám obe verzie na stiahnutie. Momentálne nie sú známe žiadne novinky ani na zahraničných serveroch.

Predchádzajúca verzia Obchodu Google Play 6.2.10 priniesla tieto novinky:
– Nová možnosť “Použiť itineráre z Gmailu”, ktorú nájdete v Nastaveniach aplikácie Obchod Google Play. Po aktualizovaní aplikácie je táto možnosť automaticky potvrdená. Samozrejme je možnosť zrušiť túto voľbu, ktorá pomáha vylepšiť spoločnosti Google odporúčania ktoré vám ponúka pomocou itinerárov z vášho Gmailu 🙂
– Opäť malé zmeny vzhľadu ikon v bočnom navigačnom panely
– Množstvo drobných opráv a vylepšení aplikácie

 

Ak sa Vám aplikácia Obchod Google Play neaktualizovala ešte sama, a nechce sa Vám čakať, ponúkame Vám najnovšiu verziu na stiahnutie.

Obchod Google Play 6.2.13.A
Stiahnuť [Sťahovanie sa nenašlo]

Obchod Google Play 6.1.14
Stiahnuť [Sťahovanie sa nenašlo]

 

Staršie verzie aplikácie Obchodu Google Play a viac informácií nájdete na stránke aplikácie Android Market – Obchod Google Play.

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note 4 s oficiálnym Android 5.1.1 Lollipop.

 

obchod_google_play_marshmallow_01 obchod_google_play_marshmallow_02 obchod_google_play_marshmallow_03 obchod_google_play_marshmallow_04

 

Google Play Store
Google Play Store
Developer: Google LLC
Price: Free

 

Galéria k článku

obchod_google_play_marshmallow_00 obchod_google_play_marshmallow_05 obchod_google_play_marshmallow_06 obchod_google_play_marshmallow_07 obchod_google_play_marshmallow_08 obchod_google_play_marshmallow_09 obchod_google_play_marshmallow_10 obchod_google_play_marshmallow_11