Obchod Google Play 6.0.5

Spoločnosť Google Inc. prostredníctvom on-line aktualizácie ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Obchod Google Play – Google Play Store 6.0.5 vrátane slovenského prekladu.

Služba Google Play, ktorá je teraz optimalizovaná pre zariadenia s Android 5, uľahčuje rýchle vyhľadávanie skvelých aplikácií, hier a widgetov. Môžete vyhľadávať a prechádzať viac ako 1,43 milióna titulov na stiahnutie usporiadaných do kategórií a prispôsobiť si tak Váš Android podľa svojich požiadaviek. Tiež môžete čítať a pridávať užívateľské recenzie aplikácií a zobraziť svoje stiahnuté a nainštalované aplikácie a spravovať ich.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

– Veľká zmena celého užívateľského prostredia pre čo najväčšie prispôsobenie najnovšiemu Androidu 6.0 Marshmallow
– Nové animácie
– Množstvo drobných opráv a vylepšení aplikácie

 

Ak sa Vám aplikácia Obchod Google Play neaktualizovala ešte sama, a nechce sa Vám čakať, ponúkame Vám najnovšiu verziu na stiahnutie.

Obchod Google Play 6.0.5
Stiahnuť advanced_task_killer_04 (0 stiahnutí)

 

Staršie verzie aplikácie Obchodu Google Play a viac informácií nájdete na stránke aplikácie Android Market – Obchod Google Play.

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note 4 s oficiálnym Android 5.1.1 Lollipop.

 

obchod_google_play_marshmallow_01 obchod_google_play_marshmallow_02 obchod_google_play_marshmallow_03 obchod_google_play_marshmallow_04

 


logo-app
App Name
Developer
   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

Galéria k článku

obchod_google_play_marshmallow_00 obchod_google_play_marshmallow_05 obchod_google_play_marshmallow_06 obchod_google_play_marshmallow_07 obchod_google_play_marshmallow_08 obchod_google_play_marshmallow_09 obchod_google_play_marshmallow_10 obchod_google_play_marshmallow_11