Obchod Google Play 5.7.6

Spoločnosť Google Inc. prostredníctvom on-line aktualizácie ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Obchod Google Play – Google Play Store 5.7.6 vrátane slovenského prekladu.

Služba Google Play, ktorá je teraz optimalizovaná pre zariadenia s Android 5, uľahčuje rýchle vyhľadávanie skvelých aplikácií, hier a widgetov. Môžete vyhľadávať a prechádzať viac ako 1,43 milióna titulov na stiahnutie usporiadaných do kategórií a prispôsobiť si tak Váš Android podľa svojich požiadaviek. Tiež môžete čítať a pridávať užívateľské recenzie aplikácií a zobraziť svoje stiahnuté a nainštalované aplikácie a spravovať ich.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

– Zmena užívateľského prostredia v sekcii detských “postáv”. Obrazovka postáv má teraz pri kliknutí na ikonu kĺzavý efekt. Viac sa to teraz podobá na zvyšok Obchodu Play, okrem toho, že ikony sa presúvajú do stredu stránky (túto zmenu sa nám nepodarilo overiť).
– Aktualizovaný vzhľad sekcie “Novinky“. Nová téma zoznamu zmien. Okno je naďalej zelené, ale je svetlejšie a text je tmavozelený namiesto čierneho.
– Množstvo drobných opráv a vylepšení aplikácie.

 

Ak sa Vám aplikácia Obchod Google Play neaktualizovala ešte sama, a nechce sa Vám čakať, ponúkame Vám najnovšiu verziu na stiahnutie.

Obchod Google Play 5.7.6
Stiahnuť [Sťahovanie sa nenašlo]

 

Staršie verzie aplikácie Obchodu Google Play a viac informácií nájdete na stránke aplikácie Android Market – Obchod Google Play.

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note 4 s oficiálnym Android 5.0.1 Lollipop.

 

obchod_google_play_material_01 obchod_google_play_material_02 obchod_google_play_material_03 obchod_google_play_material_04

 


logo-app
App Name
Developer
   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app