Obchod Google Play 5.4.10

Spoločnosť Google Inc. prostredníctvom on-line aktualizácie ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Obchod Google Play – Google Play Store 5.4.10 vrátane slovenského prekladu.

Služba Google Play, ktorá je teraz optimalizovaná pre zariadenia s Android 5, uľahčuje rýchle vyhľadávanie skvelých aplikácií, hier a widgetov. Môžete vyhľadávať a prechádzať viac ako 1,43 milióna titulov na stiahnutie usporiadaných do kategórií a prispôsobiť si tak Váš Android podľa svojich požiadaviek. Tiež môžete čítať a pridávať užívateľské recenzie aplikácií a zobraziť svoje stiahnuté a nainštalované aplikácie a spravovať ich.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

– Lišta oznámení je odteraz transparentná. Na detailnej stránke aplikácie sa lišta oznámení nad reklamným banerom aplikácie zobrazuje ako transparentná. Zelené pozadie sa nezobrazí pokiaľ nebudete posúvať stránku smerom nadol (zobrazuje sa len na zariadeniach s Android Lollipop pre doplnenie celkového Lollipop vzhľadu)
– Množstvo drobných opráv a vylepšení aplikácie

 

Ak sa Vám aplikácia Obchod Google Play neaktualizovala ešte sama, a nechce sa Vám čakať, ponúkame Vám najnovšiu verziu na stiahnutie.

Obchod Google Play 5.4.10
Stiahnuť [Sťahovanie sa nenašlo]

 

Staršie verzie aplikácie Obchodu Google Play a viac informácií nájdete na stránke aplikácie Android Market – Obchod Google Play.

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note 4 s oficiálnym Android 5.0.1 Lollipop.

 

obchod_google_play_material_01 obchod_google_play_material_02 obchod_google_play_material_03 obchod_google_play_material_04