Mobile Security & Antivirus teraz až 50% Vianočná zľava!

Spoločnosť ESET prostredníctvom obchodu Google Play ponúka teraz až 50% Vianočnú zľavu (iba za 4,99 €) na kúpu aplikácie Mobile Security & Antivirus, ktorá Vám odomkne Prémiové funkcie aplikácie, vrátane aktualizovaného slovenského prekladu.

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami, znižuje počas Vianoc cenu svojho prémiového androidového riešenia určeného pre smartfóny a tablety s názvom ESET Mobile Security. Počas iniciatívy #BezpecneVianoce si budú môcť používatelia zakúpiť toto riešenie na Google Play s 50-percentnou zľavou. Znížená cena je platná od 18. decembra do 31. decembra 2014!

Vysoko hodnotená aplikácia ESET Mobile Security poskytuje čistý a jednoducho použiteľný dizajn a celý rad bezplatných a prémiových vlastností vrátane cloudového skenovania v reálnom čase, Anti-Phishingu, proaktívneho Anti-Theftu a integráciu s portálom my.eset.com.
Počas limitovaného obdobia pri príležitosti iniciatívy #BezpecneVianoce, je prémiová licencia ESET Mobile Security na Google Play k dispozícii za polovičnú cenu. Kúpu je nutné vykonať priamo cez aplikáciu. Licenciu si môžete navyše aktivovať až na piatich Android zariadeniach, ktoré sú prepojené s tým istým Google účtom.

 

Posledná aktualizácia aplikácie Vám priniesla tieto novinky:

– Opravy malých chýb a optimalizácia aplikácie

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note 4 s oficiálnym Android OS 4.4.4.

 

eset_mobile_security_01 eset_mobile_security_02 eset_mobile_security_03 eset_mobile_security_04 eset_mobile_security_05 eset_mobile_security_06

 

ESET Mobile Security & Antivirus
ESET Mobile Security & Antivirus
Developer: ESET
Price: Free