Konečne doma www.droid.sk

Vítame Vás na vynovenej webstránke projektu DroiD – preklady Android aplikácií do slovenčiny. Táto webstránka je pokračovaním projektu z pôvodných webstránok droid.webnode.sk a slovakdroid.sk. Konečne sa nám takmer po 4 rokoch podarilo získať doménu droid.sk, ktorú sme sa snažili získať od začiatku tohto projektu.

Webstránka prešla kompletnou zmenou dizajnu a pribudli na nej nové prvky pre ľahšiu orientáciu a rýchlejší prístup k jednotlivým novinkám.

 

Medzi hlavné novinky patrí:

  • Posuvný hlavný banner v ktorom budú umiesťňované najvýznamnejšie novinky, súťaže a ďalšie dôležité informácie.
  • Menu rozdelene do dvoch kariet. Karta Aplikácie zobrazuje všetky aplikácie v abecednom poradí a karta Katégórie zobrazuje aplikácie zoradené v jednotlivých kategóriach, tak ako v obchode Google Play.
  • AppBaner v jednotlivých článkoch Vám poskytuje základne informácie o aplikácii a umožňuje Vám prejsť priamo do obchodu Google Play/AppBrain, jednoduchým kliknutím alebo oskenovaním QR kódu.
  • Nová stránka Google Plus, takže aj používatelia ktorý nepoužívaju Facebook možu byť s nami stále v kontakte a sledovať všetky novinky
  • Nové logá a diskusný systém
  • Nová téma pre tablety a smarfóny

 

Dúfame, že sa Vám nová stránka páči a budeme veľmi radi ak nám napíšete Vaše pripomienky a návrhy na jej vylepšenie 🙂 Na stránke naďalej pracujeme a budeme sa snažiť využiť všetky možnosti na je zdokonalenie, ktoré nám prechod na nový hosting umožnil.

 

Tím DroiD