Kalendár Google 5.0 (1579230)

Spoločnosť Google Inc. prostredníctvom obchodu Google Play ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Kalendár Google – Google Calendar 5.0 (1573913) vrátane slovenského prekladu.

Aplikácia Kalendár Google zobrazuje udalosti zo všetkých účtov Google, ktoré synchronizujete so svojím Android zariadením. Ďalej umožňuje vytvárať, upravovať a odstraňovať udalosti. Zobraziť všetky Vaše kalendáre súčasne, a to vrátane kalendárov od iných poskytovateľov. Taktiež priamo z oznámenia odoslať rýchly email všetkým účastníkom udalosti s vlastnou správou.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

Predstavujeme nový Kalendár Google:
● Nové zobrazenie Rozvrh – poskytuje vám okamžitý prehľad o vašom rozvrhu spolu s fotkami a mapami miest, na ktoré idete.
● Udalosti z Gmailu – rezervácie letov, ubytovania, vstupeniek na koncerty a miest v reštauráciách a ďalšie položky sa pridávajú do vášho kalendára automaticky.
● Pomôcky na vypĺňanie kalendára – udalosti môžete rýchlo vytvárať pomocou inteligentných návrhov názvov udalostí, miest a ľudí.

 

Kalendár Google 5.0 (1579230)
Stiahnuť Kalendár Google 5.0 (1579230)

 

Aplikácia bola testovaná na tablete PiPO M1 Max s oficiálnym Android OS 4.1.1.

 

kalendar_google_01 kalendar_google_02 kalendar_google_03 kalendar_google_04 kalendar_google_05 kalendar_google_06 kalendar_google_07 kalendar_google_08

 

Kalendár Google
Kalendár Google
Developer: Google LLC
Price: Free