Kalendár Google 5.7.12

Spoločnosť Google Inc. prostredníctvom obchodu Google Play ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Kalendár Google – Google Calendar 5.7.12 vrátane slovenského prekladu.

Získajte oficiálnu aplikáciu Kalendár Google pre telefón a tablet s Androidom. Ušetríte čas a každý deň budete môcť využiť naplno. Aplikácia Kalendár Google zobrazuje udalosti zo všetkých účtov Google, ktoré synchronizujete so svojím Android zariadením. Ďalej umožňuje vytvárať, upravovať a odstraňovať udalosti. Zobraziť všetky Vaše kalendáre súčasne, a to vrátane kalendárov od iných poskytovateľov. Taktiež priamo z oznámenia odoslať rýchly email všetkým účastníkom udalosti s vlastnou správou.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

– Pripojte Kalendár k aplikácii Google Fit, aby mohol automaticky označovať kondičné ciele ako dokončené a lepšie plánovať budúce časy. Svoje pokroky si môžete skontrolovať v novom nástroji na vizuálne sledovanie.

 

Ak sa Vám aplikácia Kalendár Google neaktualizovala ešte sama, a nechce sa Vám čakať, ponúkame Vám najnovšiu verziu na stiahnutie.

Kalendár Google 5.7.12-150073522
Stiahnuť Kalendár Google 5.7.12-150073522

UPOZORNENIE – Táto aktualizácia aplikácie Kalendár Google si vyžaduje Android 4.2 a novší.

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note 4 s oficiálnym Android 6.0.1 Marshmallow.

 

kalendar_google_01 kalendar_google_02 kalendar_google_03 kalendar_google_04 kalendar_google_05 kalendar_google_06 kalendar_google_07 kalendar_google_08

 

Kalendár Google
Kalendár Google
Developer: Google LLC
Price: Free