Kalendár Google 5.6

Spoločnosť Google Inc. prostredníctvom obchodu Google Play ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Kalendár Google – Google Calendar 5.6 vrátane slovenského prekladu.

Získajte oficiálnu aplikáciu Kalendár Google pre telefón a tablet s Androidom. Ušetríte čas a každý deň budete môcť využiť naplno. Aplikácia Kalendár Google zobrazuje udalosti zo všetkých účtov Google, ktoré synchronizujete so svojím Android zariadením. Ďalej umožňuje vytvárať, upravovať a odstraňovať udalosti. Zobraziť všetky Vaše kalendáre súčasne, a to vrátane kalendárov od iných poskytovateľov. Taktiež priamo z oznámenia odoslať rýchly email všetkým účastníkom udalosti s vlastnou správou.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

– Ciele – pridajte si osobné ciele, napríklad „behanie 3 razy týždenne“ – a Kalendár pre ne automaticky naplánuje čas
– (Iba Google Apps for Work a Education) Vyhľadanie času – pridajte kolegov k svojim udalostiam ako hostí a nechajte Kalendár Google, aby vám našiel najvhodnejšie časy na schôdzky

 

Ak sa Vám aplikácia Kalendár Google neaktualizovala ešte sama, a nechce sa Vám čakať, ponúkame Vám najnovšiu verziu na stiahnutie.

Kalendár Google 5.6-133922642
Stiahnuť Kalendár Google 5.6-133922642

UPOZORNENIE – Táto aktualizácia aplikácie Kalendár Google si vyžaduje Android 4.2 a novší.

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note 4 s oficiálnym Android 6.0.1 Marshmallow.

 

kalendar_google_01 kalendar_google_02 kalendar_google_03 kalendar_google_04 kalendar_google_05 kalendar_google_06 kalendar_google_07 kalendar_google_08

 

Kalendár Google
Kalendár Google
Developer: Unknown
Price: Free