Fotky Google 1.4.0

Spoločnosť Google Inc. prostredníctvom obchodu Google Play ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Fotky Google – Google Photos 1.4.0 vrátane slovenského prekladu.

Fotky Google predstavujú miesto pre všetky vaše fotky a videá, ktoré možno vyhľadávať a usporadúvať podľa miest alebo dôležitých vecí. Vaše fotky sa teraz dajú prehľadávať podľa ľudí, miest a vecí na fotkách. Fotky a videá budete mať v bezpečí a prístup k nim budete mať z ľubovoľného zariadenia. Vďaka Fotkám Google môžete vymazať zo zariadenia bezpečne zálohované fotky a videá. Transformujte fotky klepnutím prstom. Okamžite zdieľajte stovky fotiek pomocou odkazov na zdieľanie a zdieľajte pomocou ľubovoľných aplikácií.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

– Znovu objavte fotky z tohto dňa v minulosti Nanovo usporiadajte obsah v albume Zobrazte albumy zdieľané s vami v aplikácii Prispôsobte dĺžku videoklipu vo filme, aby sa zobrazovali tie najlepšie časti

UPOZORNENIE – Táto aktualizácia aplikácie Fotky Google si vyžaduje Android 4.0 a novší.

 

Ak sa Vám aplikácia Fotky Google neaktualizovala ešte sama, a nechce sa Vám čakať, ponúkame Vám najnovšiu verziu na stiahnutie.

Fotky Google 1.4.0.102066185
Stiahnuť Fotky Google 1.4.0.102066185

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung GALAXY Note 10.1 Edition 2014 s oficiálnym Android OS 4.3

 

fotky_google_01 fotky_google_02 fotky_google_03 fotky_google_04 fotky_google_05 fotky_google_06 fotky_google_07 fotky_google_08

 

Fotky Google
Fotky Google
Developer: Google LLC
Price: Free