FolderSync 2.9.13

Spoločnosť Tacit Dynamics prostredníctvom obchodu Google Play ponúka aktualizovanú verziu aplikácie FolderSync 2.9.13 vrátane aktualizovaného slovenského prekladu.

FolderSync je aplikácia, ktorá umožňuje jednoduchú synchronizáciu vzdialených úložísk s miestnymi priečinkami na zariadení a karte SD. Podporuje širokú škálu rôznych poskytovateľov a protokolov a priebežne sú pridávané ďalšie. Podporuje aj root prístup k súborom na rootnutých zariadeniach.
Jednoduchá synchronizácia vašich súborov. Zálohujte hudbu, obrázky a ďalšie dôležité súbory z telefónu do vzdialeného úložiska alebo naopak. Nikdy to nebolo jednoduchšie. Podpora automatizácie pomocou aplikácie Tasker a podobných aplikácií umožňuje presnú kontrolu vašej synchronizácie.
FolderSync obsahuje plnohodnotného správcu súborov, ktorý umožňuje spravovať vaše súbory lokálne a vo vzdialenom úložisku. Kopírujte, presúvajte a odstraňujte súbory vo vašom vzdialenom úložisku. Podpora pre vytváranie alebo odstraňovanie blokov v Amazon S3. Odovzdávanie a preberanie súborov z telefónu. To všetko je podporované.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

– Neustále sa snažíme, aby bol FolderSync lepší, a pridávame nové funkcie a opravujeme chyby
– Ak máte akékoľvek pripomienky alebo problémy, kontaktujte podporu

 

Viac informácií nájdete na stránke aplikácie FolderSync

 

Aplikácia bola testovaná na AVD Manažéri od spoločnosti Google.

 

foldersync_01 foldersync_02 foldersync_03 foldersync_04

 

FolderSync
FolderSync
Developer: Tacit Dynamics
Price: Free

FolderSync Pro
FolderSync Pro
Developer: Tacit Dynamics
Price: 4,79 €