Docs To Go

Preklad: Martin (Team DroiD)

S aplikáciou Docs To Go môžete všade prehliadať, upravovať a vytvárať dokumenty Microsoft® Office a prehliadať dokumenty Adobe PDF® na Vašom Android zariadení telefóne alebo tablete s originálnou a najpredávanejšou sadou mobilného Office všetkých čias. Docs To Go 4.0 obsahuje vo svojej triede najlepšie prehliadanie a upravovanie dokumentov úplne zadarmo. Možnosť pripojenia k účtom na viacerých vzdialených úložiskách, synchronizácia dokumentov z PC a otváranie súborv zabezpečených heslom je možné zakúpiť priamo z aplikácie.

Po zakúpení kľúča k plnej verzii budete mať možnosť:
– pracovať so súbormi Word a Excel 97-2008 chránenými heslom
– sťahovať, prezerať a upravovať vaše súbory z aplikácie Google Docs v aplikácii Docs To Go.
– prenášať súbory z vášho stolného počítača prostredníctvom kábla USB.

Ďalšie funkcie, ktoré sú dostupné v plnej verzii …
– Možnosti formátovania programu Word To Go: tučné písmo, kurzíva, podčiarknutie, farba písma, zarovnanie, zoznamy s odrážkami a číslované zoznamy, tabuľky, záložky, komentáre, poznámky pod čiarou, vysvetlivky, sledovanie zmien, počet slov, funkcia nájsť a nahradiť atd .
– Aplikácia Sheet To Go podporuje 111 funkcií, formátovanie buniek / čísel / listov, nastavenie riadkov / stĺpcov, automatické prispôsobenie, funkciu ukotvenie priečky, zoradenie atď
– Aplikácie Slideshow To Go podporuje rýchle prezeranie snímok, poznámky, funkciu pre vyskúšanie časovanie a vykonávanie zmien na poslednú chvíľu.
– Aplikácia PDF To Go podporuje detailné prezeranie súborov PDF po stránkach, zalamovanie riadkov, automatické otáčanie, záložky, vyhľadávanie v texte a ďalšie.
– Aplikácia Google Docs. sťahujte, prezerajte a upravujte súbory z aplikácie Google Docs v aplikácii Docs To Go.
– Synchronizácia s počítačom: Prenášajte súbory z počítača s operačným systémom Windows do zariadenia Android prostredníctvom USB. Úpravy vykonané v oboch umiestneniach budú synchronizované a vďaka technológii Intact bude zachované 100% formátovanie pôvodného súboru.
– Prílohy, súbory chránené heslom, prehliadač súborov, pamäťová karta a služba Live Folder pre posledné dokumenty
– Lokalizované do angličtiny, francúzštiny, taliančiny, nemčiny, španielčiny, portugalčiny, brazílskej portugalčiny, japončiny, turečtiny, ruštiny, poľštiny, češtiny, arabčiny, tradičnej i zjednodušenej čínštiny a teraz už aj do slovenčiny

 

docs_to_go_phone_01 docs_to_go_phone_02 docs_to_go_phone_03 docs_to_go_phone_04docs_to_go_tablet_03

 

Aplikácia Documents To Go‏ je úplne preložená. Preklad bol zaslaný vývojárovi aplikácie. Zatiaľ nevyšla verzia s prekladom na Google Play. Nakoľko sa jedná o bezplatnú verziu, tak vám ponúkame možnosť stiahnúť si verziu s prekladom.

 

Docs To Go – Free Office Suite v4.001.1458 SK
Stiahnuť Docs To Go – Free Office Suite v4.001.1458 SK (364 stiahnutí)

Docs To Go – Free Office Suite v4.001.1451 SK
Stiahnuť Docs To Go – Free Office Suite v4.001.1451 SK (378 stiahnutí)

Docs To Go – Free Office Suite v4.000.1430 SK
Stiahnuť Docs To Go – Free Office Suite v4.000.1430 SK (294 stiahnutí)

Documents To Go Free v3.004.1325 SK
Stiahnuť  Documents To Go Free v3.004.1325 SK (401 stiahnutí)

 

Docs To Go - Free Office Suite
Docs To Go - Free Office Suite
Developer: DataViz
Price: Free

Docs To Go Premium Key
Docs To Go Premium Key
Developer: DataViz
Price: 16,99 €