Cityman – zábavná hra od slovenských vývojárov

Vývojár: LeftHand

Utekaj a vyhni sa všetkým budovám ich otáčaním nahor a nadol.

Cityman je slovenská hra od štúdia Lefthand. Hra spája jednoduché ovládanie, príjemný dizajn a veľmi návykový koncept. Princíp hry spočíva v otáčaní budov za účelom prejdenia čo najväčšej vzdialenosti. Cieľom hry je dosiahnuť čo najvyššie skóre.

Predstavujeme Vám zábavnú hru od slovenských vývojárov vystupujúcich pod prezývkou Lefthand. Hra nesúca názov Cityman vás prenesie do virtuálneho mesta, kde sa vaším najväčším súperom stanú statické budovy a pohyblivé autá.

 
cityman_06
 

Hra prináša nezvyčajné a veľmi originálne ovládanie, pri ktorom Vašou úlohou nie je ovládať hlavnú postavičku, ako to býva zvykom u väčšiny hier, ale naopak otáčať celý herný svet tak, aby mala postavička pred sebou voľnú cestu. Hru je možné ovládať jedným prstom a jedna hra Vám nezaberie viac ako niekoľko desiatok sekúnd. Grafické spracovanie pôsobí veľmi jednoduchým, ale príjemným dojmom. Hra je dostupná úplne zadarmo prostredníctvom Obchodu Google Play. Hra neobsahuje žiadne dodatočné mikrotransakcie, ale spoločnosť vám v nej budú robiť reklamy. Ich frekvencia ale nie je taka vysoká, aby vám znepríjemňovali hru. Cityman sa tak môže stať ideálnym spoločníkom, ktorým si skrátite voľné chvíle.

V hre sa musíte pripraviť na “zbesilú” jazdu, ktorá Vás možno spočiatku prekvapí svojou náročnosťou. Po prvých nezdarených pokusoch a chvíľke cviku sa však postupne začnete posúvať ďalej a ďalej. Svoje výsledky si potom môžete porovnať s hráčmi z celého sveta prostredníctvom tabuľky “highscore”.

 

cityman_01 cityman_03 cityman_04 cityman_05

 

Hra Cityman je od prvej verzie 1.0 dostupná v Obchode Google Play.

 

Cityman
Cityman
Developer: LeftHand
Price: Free