CamScanner -Phone PDF Creator v3.5.0.20140730

Spoločnosť IntSig Information Co.,Ltd prostredníctvom obchodu Google Play ponúka aktualizovanú verziu aplikácie CamScanner -Phone PDF Creator v3.5.0.20140730 vrátane aktualizovaného slovenského prekladu.

Aplikácia CamScanner premení Váš telefón na skener dokumentov, čo Vám umožní jednoducho skenovať a upravovať dokumenty, tabuľové diskusie a bločky. Inteligentný orezávač obrázkov v spolupráci s algoritmom vylepšenia zabezpečí, že skenované obrázky budú jasné a rozoznateľné.

 

Aktualizácia aplikácie Vám prináša tieto zmeny a novinky:

– Prémiové funkcie “Upraviť OCR výsledky pre ktorúkoľvek jednu DOC stránku a exportovať ju ako .txt súbor” (dostupné pre platiacich užívateľov)
– Platené funkcie “Pridané neobmedzené poznámky” (dostupné pre všetkých užívateľov)
– Pridaná možnosť vytvoriť koláž DOC pre zobrazenie viacerých dokumentov na jednej stránke (iba pre Prémiových užívateľov)
– Pridaná možnosť automatického nahrávania dokumentov na Disk Google, Dropbox, Box, Evernote, a OneDrive (iba pre Prémiových užívateľov)
– Možnosť nastaviť dĺžku platnosti odkazu na dokument DOC, keď ho posielate ďalším užívateľom (iba pre Prémiových užívateľov)
– Reorganizované možnosti Nastavenia

 

Viac informácií o aplikácii získate na stránke aplikácie CamScanner -Phone PDF Creator

 

Aplikácia bola testovaná na Samsung Galaxy Note II s oficiálnym Android OS 4.1.2

 

camscanner_phone_01 camscanner_phone_02 camscanner_phone_03 camscanner_phone_04

 

CamScanner (License)
CamScanner (License)
Developer: INTSIG
Price: 2,09 €