Birthdays – Narodeniny

Preklad: Martin (Team DroiD)

Zabudli ste niekedy zagratulovať niekomu z Vašich priateľov na narodeniny? Práve táto aplikácia je určená pre Vás! Je zadarmo, jednoduchá, rýchla a bez reklamy. Je to jednoduchá aplikácia, ktorá Vám pripomenie blížiace sa narodeniny priateľov alebo členov rodiny! Stačí spustiť túto malú aplikáciu (len 291kB) a uvidíte, kto bude další oslávenec a koľko rokov oslávi. Nemusíte zadávať ďalšie informácie, stačí zadať deň narodenia osobám v kontaktoch a nikdy viac už nezabudnete na narodeniny Vašich priateľov. Samozrejme, že pred každou udalosťou budete vopred upozornení na blížiaci sa sviatok, podľa Vášho nastavenia.

 

Môžete importovať narodeniny priateľov na facebooku. Nakoľko sme chceli ponúknuť aplikáciu bez povolenia prístupu na internet môžete si byť istý, že Vaše súkromné údaje sú v bezpečí. Preto ak chcete importovať tieto narodeniny, musíte si nainštalovať náš bezplatný doplnok k aplikácii. Nájdete ho pod voľbou “Záloha” v menu aplikácie.

Keďže aplikácia podporuje formáty dátumov podľa ISO 8601, t.j. YYYY-MM-DD, nie je možné načítať dátumy priamo z údajov zadaných v kontakoch nakoľko by sme nevedeli zaručiť správne načítanie údajov.

 

Aplikácia obsahuje aj jednoduchý Widget na zobrazovanie blížiacich sa narodenín.

 

narodeniny_02 narodeniny_01 narodeniny_04 narodeniny_03

 

Aplikácia Birthdays je od verzie 2.0 dostupná v slovenčine priamo v Obchode Google Play.

 

Narodeniny (Birthdays)
Narodeniny (Birthdays)
Developer: delight.im
Price: Free

The app was not found in the store. 🙁