Preklad: autor si neželá byť uvedený na našej stránke

AquaMail je e-mailový klient pre zariadenia s Androidom 2.1 a novším. Obsahuje automatické nastavenie pre populárne e-mailovej služby (Yahoo, Hotmail, Gmail a ďalšie). Podporuje mnoho iných e-mailových služieb prostredníctvom štandardných e-mailových internetových protokolov: IMAP, POP3, SMTP, čím zahŕňa mnoho firemných e-mailových serverov, ako je Lotus Notes a Exchange za predpokladu, že správcovia povolili IMAP/SMTP (bez podpory pre ActiveSync alebo EWS).

– Push mail (IMAP IDLE, okamžité doručovanie prichádzajúcej pošty) na serveroch, ktoré podporujú túto funkciu (Gmail, GMX a ďalšie).
– Spolupracuje s ostatnými e-mailovými klientmi, ktoré používate na prístup k poštovej schránke cez IMAP. Využíva existujúcu štruktúru priečinkov, môžete synchronizovať koncepty, odoslané a odstránené správ.
– Podporuje ukladanie príloh na pamäťovú kartu.
– Widgety (počet správ alebo zoznam zo správami).
– Aut. prispôsobenie správy (ako v Gmail) na Androide 4.0 a novšom.
– Integrácia s aplikáciou Tasker (zmeny nastavenia, spúšťanie kontroly e-mailov).
– Integrácia s Light Flow, Enhanced SMS & Caller ID, Cloud Print, Apex Launcher Pro, Nova Launcher / Tesla Unread, Executive Assistant.
– Množstvo rôznych nastavení na prispôsobenie aplikácie presne podľa vašich predstáv. Možnosť odlišného nastavenia pre WiFi a mobilné pripojenie.
– Lite (bezplatná) verzia je obmedzená na použite iba 2 účtov, neobsahuje identity a obsahuje promo podpis pri všetkých odosielaných správach s odkazom na internetové stránky aplikácie.
– Ak chcete pridať viac ako 2 účty, používať identity a odstrániť promo podpis, môžete si zakúpiť „Pro key“ – kľúč na odomknutie plnej verzie aplikácie.

 

aqua_mail_01 aqua_mail_02 aqua_mail_03 aqua_mail_04 aqua_mail_05

 

Aplikácia AquaMail je od verzie 1.2.5.0 dostupná v slovenčine priamo v Obchode Google Play.

 

Aqua Mail, rýchly, zabezpečený
Aqua Mail, rýchly, zabezpečený

Aqua Mail Pro Key
Aqua Mail Pro Key
Developer: Aqua Mail
Price: 21,99 €