Vývojár Kostya Vasilyev prostredníctvom obchodu Google Play ponúka aktualizovanú verziu aplikácie Aqua Mail – email app v1.2.5.5 vrátane aktualizovaného slovenského prekladu.

Aqua Mail obsahuje automatické nastavenie pre populárne e-mailovej služby (Yahoo, Hotmail, Gmail a ďalšie). Podporuje mnoho iných e-mailových služieb prostredníctvom štandardných e-mailových internetových protokolov: IMAP, POP3, SMTP, čím zahŕňa mnoho firemných e-mailových serverov, ako je Lotus Notes a Exchange za predpokladu, že správcovia povolili IMAP/SMTP (bez podpory pre ActiveSync alebo EWS).

 

Aktualizovaná verzia aplikácie Vám prináša tieto zmeny:

– RTF editor pre text správy a podpisy. V predvolenom nastavení nových správ je vypnutý, pre jeho povolenie prejdite do Menu alebo do nastavení aplikácie časť “Vytváranie a odosielanie”.
– Nový spôsob výberu kontaktov v okne vytvárania správy: vyhľadávanie, skupiny, nedávny príjemcovia nie sú v kontaktoch systému (ak sa Vám to nepáči, umeňte to v nastaveniach aplikácie -> Kontakty).
– Náhľad ical / .ics pozvánky na stretnutia (všetky verzie Androida), odpoveď priamo z aplikácie a uloženie do systémového kalendára (4.0+). To je dôvod pre dva nové povolenia.
– Pridaný slovenský preklad (vďaka pylerovi)
– Ďalšie informácie o zmenách najdete na http://www.aqua-mail.com/?cat=3

 

Viac sa o aplikácii dozviete na stránke aplikácie Aqua Mail

 

Aplikácia bola testovaná na LG Optimus One s CyanogenMod 10.1.

 

aqua_mail_01 aqua_mail_02 aqua_mail_03 aqua_mail_04

 

Aqua Mail, rýchly, zabezpečený
Aqua Mail, rýchly, zabezpečený

Aqua Mail Pro Key
Aqua Mail Pro Key
Developer: Unknown
Price: 21,99 €