Alarm Clock Xtreme

Preklad: Martin (Team DroiD)

Najspoľahlivejší a najlepšie hodnotený budík a časovač pre Android!

S budíkom Xtreme sa prebudíte pozvoľne a tak zabránite jeho nechcenému vypnutiu. Tento Budík disponuje funkciami, ktoré zabraňujú nadmernému používaniu funkcie opakovaného budenia a dostanú Vás von z postele.

Tento vysoko prispôsobiteľný budík Vám umožní prebúdzať sa spôsobom, ktorý Vám vyhovuje. Nastavte si svoje ranné budenie tak, aby sa jeho hlasitosť pomaly zvyšovala a vy ste sa tak mohli pozvoľne prebudiť. Prostredníctvom veľkého tlačidla opakovaného budenia zabránite nechcenému stlačeniu tlačidla, ktoré budenie zruší, prípadne sa môžete donútiť k troche matematiky a len tak mať možnosť vykonať voľbu opakované budenie alebo budenie úplne zrušiť. Môžete si dokonca nastaviť aj postupné skracovanie intervalu opakovaného budenia a maximálny možný počet jeho opakovaní.

 

Medzi jeho funkcie patrí:

budenie hudbou, budenie náhodnou skladbou, pozvoľne sa zvyšujúcu hlasitosť budenia, opakované budenie, vypnutie podmienené matematickým výpočtom, opakované budenie, vypnutie potrasením, budenie po krátkom zdriemnutí s odpočítavaním času, automatické opakované budenie, automatické vypnutie a mnoho ďalších. Nájdete si také nastavenie, ktoré Vám pomôže dostať sa von z postele a začať Váš deň.

 

alarm_clock_xtreme_04     alarm_clock_xtreme_02alarm_clock_xtreme_01     alarm_clock_xtreme_03

 

Nakoľko vývojár nemá záujem o zaradenie slovenského prekladu do aplikácie, ponúkame Vám ju na stiahnutie priamo z našej stránky. UPOZORNENIE: Ak používate originálnu aplikáciu z Android Marketu pred inštaláciou tejto verzie je potrebné odinštalovať pôvodnú aplikáciu. Dáta si zálohujte cez Titanium Backup alebo inú podobnú aplikáciu.

 

Alarm Clock Xtreme Free v3.3a SK
Stiahnuť  Alarm Clock Xtreme Free v3.3a SK (462 stiahnutí)

 

Budík Xtreme zdarma + časovač
Budík Xtreme zdarma + časovač
Developer: AVG Labs
Price: 4,99 €