1Password – správca hesiel 6.4.3

Spoločnosť AgileBits prostredníctvom obchodu Google Play ponúka aktualizovanú verziu aplikácie 1Password – správca hesiel 6.4.3 vrátane aktualizovaného slovenského prekladu.

1Password si za vás pamätá všetky vaše heslá a iné citlivé informácie. Chráňte svoj digitálny život, ale pritom ho majte vždy po ruke, zabezpečený jediným heslom, ktoré poznáte iba Vy.
Používajte 1Password na generovanie silných a unikátnych hesiel, ich bezpečnému uloženiu a následnému vyplneniu do webových formulárov alebo aplikácií tretích strán, a to všetko len niekoľkými kliknutiami. 1Password je váš digitálny trezor, kam si môžete uložiť všetky druhy informácií spojených s moderným životom, od adries a čísiel kreditných kariet až po kombinácie bezpečnostných zámkov a jednorazových hesiel.

 

Aktualizovaná verzia aplikácie Vám prináša tieto zmeny:

Veríme, že radi používate 1Password a aby sme vám pomohli s jej bezproblémovým používaním, opravili sme niekoľko problémov v tejto aktualizácii. Ak ste mali problém s prihlásením sa do vášho účtu 1Password, nesprávne zoradenými ikonami v navigačnom paneli vášho zariadenia s Android Nugát, alebo častým vyžadovaním hlavného hesla v klávesnici 1Password Keyboard, táto aktualizácia je práve pre vás

 

Viac informácií nájdete na stránke aplikácie 1Password – Password Manager

 

Aplikácia bola testovaná na AVD Manažéri od spoločnosti Google.

 

1password_01 1password_02 1password_03 1password_04 1password_05 1password_06