1Password – správca hesiel 6.4.2

Spoločnosť AgileBits prostredníctvom obchodu Google Play ponúka aktualizovanú verziu aplikácie 1Password – správca hesiel 6.4.2 vrátane aktualizovaného slovenského prekladu.

1Password si za vás pamätá všetky vaše heslá a iné citlivé informácie. Chráňte svoj digitálny život, ale pritom ho majte vždy po ruke, zabezpečený jediným heslom, ktoré poznáte iba Vy.
Používajte 1Password na generovanie silných a unikátnych hesiel, ich bezpečnému uloženiu a následnému vyplneniu do webových formulárov alebo aplikácií tretích strán, a to všetko len niekoľkými kliknutiami. 1Password je váš digitálny trezor, kam si môžete uložiť všetky druhy informácií spojených s moderným životom, od adries a čísiel kreditných kariet až po kombinácie bezpečnostných zámkov a jednorazových hesiel.

 

Aktualizovaná verzia aplikácie Vám prináša tieto zmeny:

Táto aktualizácia zahŕňa viacero vylepšení a opráv. V tejto verzii sme vylepšili spôsob zadávania dátumu pri vytváraní a upravovaní položiek, opravili sme padanie aplikácie a najmä vyriešili sme problém niektorých užívateľov, pri ktorom sa zmeny položiek nenahrali do ich účtu 1Password

 

Viac informácií nájdete na stránke aplikácie 1Password – Password Manager

 

Aplikácia bola testovaná na AVD Manažéri od spoločnosti Google.

 

1password_01 1password_02 1password_03 1password_04 1password_05 1password_06

 

1Password - Password Manager
1Password - Password Manager
Developer: Unknown
Price: Free