1Password – správca hesiel 6.4.1

Spoločnosť AgileBits prostredníctvom obchodu Google Play ponúka aktualizovanú verziu aplikácie 1Password – správca hesiel 6.4.1 vrátane aktualizovaného slovenského prekladu.

1Password si za vás pamätá všetky vaše heslá a iné citlivé informácie. Chráňte svoj digitálny život, ale pritom ho majte vždy po ruke, zabezpečený jediným heslom, ktoré poznáte iba Vy.
Používajte 1Password na generovanie silných a unikátnych hesiel, ich bezpečnému uloženiu a následnému vyplneniu do webových formulárov alebo aplikácií tretích strán, a to všetko len niekoľkými kliknutiami. 1Password je váš digitálny trezor, kam si môžete uložiť všetky druhy informácií spojených s moderným životom, od adries a čísiel kreditných kariet až po kombinácie bezpečnostných zámkov a jednorazových hesiel.

 

Aktualizovaná verzia aplikácie Vám prináša tieto zmeny:

Okrem niekoľkých ďalších vylepšení a opráv táto aktualizácia rieši celý rad problémov s aplikáciou 1Browser. Hlavne sme aktualizovali 1Browser pre lepšiu prácu s doménou, predvolené je HTTPS namiesto HTTP, zabránenie načítania ne-webových adries URL a zobrazenie informatívne dialógových okien pri chybe SSL. Chceme v provom rade poďakovať tímu SIK (www.team-sik.org) za zodpovedné zaslanie týchto problémov priamo k nám.

 

Viac informácií nájdete na stránke aplikácie 1Password – Password Manager

 

Aplikácia bola testovaná na AVD Manažéri od spoločnosti Google.

 

1password_01 1password_02 1password_03 1password_04 1password_05 1password_06

 

1Password - Password Manager
1Password - Password Manager
Developer: Unknown
Price: Free