1Password – správca hesiel 6.3.3

Spoločnosť AgileBits prostredníctvom obchodu Google Play ponúka aktualizovanú verziu aplikácie 1Password – správca hesiel 6.3.3 vrátane aktualizovaného slovenského prekladu.

1Password si za vás pamätá všetky vaše heslá a iné citlivé informácie. Chráňte svoj digitálny život, ale pritom ho majte vždy po ruke, zabezpečený jediným heslom, ktoré poznáte iba Vy.
Používajte 1Password na generovanie silných a unikátnych hesiel, ich bezpečnému uloženiu a následnému vyplneniu do webových formulárov alebo aplikácií tretích strán, a to všetko len niekoľkými kliknutiami. 1Password je váš digitálny trezor, kam si môžete uložiť všetky druhy informácií spojených s moderným životom, od adries a čísiel kreditných kariet až po kombinácie bezpečnostných zámkov a jednorazových hesiel.

 

Aktualizovaná verzia aplikácie Vám prináša tieto zmeny:

Zdá sa, že sme prehliadli jednu malú vec, ktorá by mohla predstavovať veľkú nepríjemnosť pre užívateľov verzie. Táto aktualizácia rieši problém, pri ktorom padal 1Password, ak bol odblokovaný cez klávesnicu predtým než sa odblokovala celá aplikácia. Ospravedlňujeme sa, ak ste narazili na tento problém a ďakujeme, že ste nám ho nahlásili!

 

Viac informácií nájdete na stránke aplikácie 1Password – Password Manager

 

Aplikácia bola testovaná na AVD Manažéri od spoločnosti Google.

 

1password_01 1password_02 1password_03 1password_04 1password_05 1password_06

 

1Password - Password Manager
1Password - Password Manager
Developer: AgileBits
Price: Free